piatok 7. augusta 2015

Výškové práce - mytí oken, čištění, natírání fasád a následné ošetření

O mnohaleté úspěšné působnosti úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. a to nejen na našem trhu, výstižně svědčí fakt, že s vlastními pracovníky a velmi účinným technickým vybavením kvalitně a spolehlivě dominuje i v tak náročné oblasti úklidových služeb, jakou bez sebemenších pochybností práce ve výškách obnáší, a to za použití náročné zabezpečovací techniky a nebo pomocí vlastních odborně zdatných certifikovaných horolezců.Firma plně využívá nejúčinnějších, ale přitom šetrných technologií při náročných podmínkách, které výškové práce představují...

Tato společnost odborně a kvalitně zajistí nejen výškové mytí a ošetření oken či skleněných fasád, ale provádí i detailní čištění a drobné opravy omítkových fasád, ocelových konstrukcí včetně zatmelení a nátěrů kvalitními značkovými přípravky s širokou paletou barevných odstínů.

Další speciální nabídku tvoří i účinné čištění a ošetření fasád z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů. Všechny tyto specifické činnosti provádí i v těžko přístupných místech, kde výškové plošiny či vysokozdvižná technika nemají šanci pomoci...

Firma disponuje vlastním týmem odborných specialistů včetně certifikovaných zkušených horolezců, kteří si v těžko dostupných prostorech výškových budov určitě poradí.


práce ve výškách
Výškové práce za pomocí horolezců

Vysoce účinné ošetření fasád i interiérů

Pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. je charakteristická důsledná snaha o kvalitu a prodloužení životnosti jimi provedených úklidových činností.

Proto se stala dominujícím prvkem jejich služeb SPECIALIZACE NA OŠETŘENÍ PLOCH po vlastním mytí a čištění. Důvod je zcela logický,a to zvláště u úklidových činností ve výškách a těžko přístupných prostorech. 

Jednou ze specializací s velkou budoucností je bezesporu velmi účinná a progresivní technologie LSG. Jedná se o unikátní ekologický nátěr, (mimochodem byl vyvinut a schválen pro potravinářské a zdravotní provozy, včetně certifikace pro přímý styk s potravinami) a to pro trvalou ochranu jak stěn fasád, tak i interiérů proti plísním, houbám, řasám, bakteriím či kvasinkám. Tato průlomová technologie ve své kategorii představuje absolutní vrchol a je vhodná prakticky pro všechny druhy stavebních materiálů. LSG nátěr má schopnost uzavřít fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, plísně a všechny ostatní povětrnostní nálety nemají šanci do fasády proniknout, obráceně ale vlhkost z fasády bez problému odchází a to díky nátěru s vlastností tzv. difúzního odporu. Obdivuhodná je i vlastní životnost tohoto nátěru - 100% účinnost po dobu 4-6 let, životnost až 10 let.

Všem případným zákazníkům podrobnější informace ochotně sdělí na e-mailové adrese: centrala@a-servislipka.cz

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára