piatok 19. júna 2015

Odborné mytí oken a hydrofobní impregnace

Současná architektura ve velké míře využívá sklo, jako jeden ze základních vzhledových prvků při výstavbě nových užitkových objektů. U moderních výškových objektů firemních a obchodních center je dominující faktor obrovských prosklených ploch včetně oken. Tento trend samozřejmě platí i pro ostatní výstavbu nových objektů, a to dle potřeb a požadavků dnešní vyspělé doby.

S touto skutečností přichází nutnost řešit otázku efektivní a kvalitní údržby takto vystavěných objektů. Je nemyslitelná představa mytí oken, výloh a všech prosklených ploch způsobem, který používaly naše babičky a celé naše předchozí generace...

Bez využití nových technologií, které nabízejí moderní čistící prostředky a bez vyspělé techniky by údržba a mytí těchto prosklených prostor byla neuskutečnitelná...

Jedním z pilířů úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. je právě činnost zaměřená na tuto oblast úklidových služeb. Jedná se o zkušenou firmu, u které je zásadní prioritou kvalita nabízených služeb a spokojenost svých zákazníků. Opírá se o své profesionální odborně vyškolené pracovníky s morálním a bezúhonným kreditem.

Společnost se díky svým zkušenostem zaměřuje na využití nejnovějších a nejúčinnějších metod v této oblasti s jasným cílem směřující ke spokojenosti svých klientů.


mytí oken  
Odborné mytí oken a prosklených ploch včetně hydrofobní impregnaceHydrofobní impregnace

Tato úklidová firma má silné zázemí a disponuje velmi kvalitním strojovým parkem. Služby poskytuje zcela na profesionální úrovni a nabízí komplexní péči v oblasti mytí a následné impregnaci oken a prosklených ploch.Její působnost v úklidových službách v Čechách, na Slovensku, Rakousku a Německu za více než 20 let její činnosti, je spolehlivou zárukou kvality a ční vysoko nad standarty konkurence.

Firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. v současné době prudce narůstá poptávka po impregnaci skleněných ploch, která zásadním způsobem snižuje náklady na údržbu skel, prodlužuje jejich životnost a razantně zlepšuje samotný optický vzhled oken, výloh a prosklených prostorů.

Tuto impregnaci firma aplikuje pomocí technologie GlasProtect. Metoda je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace na lihové bázi. Je určena k použití na okna, střešní okna, prosklené výlohy, skleněné fasády, solární panely, skleníky apod. Vyniká ochranným účinkem proti vodě a špíně a to na principu tzv. "lotosového efektu." Na voděvzdorné nanovrstvě dochází k shlukování vody a špíny do kuliček a následným odvalováním z povrchu buď samospádem či povětrnostními vlivy je zaručena původní čistota umytých skleněných ploch.

Technologie GlasProtect zajistí hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost takto ošetřeného skla. Navíc účinně ochrání skleněné plochy před plísní, skvrnami od rzi nebo před vodním kamenem. Velkým ekonomickým kladem této impregnace je, že následné mytí oken se již provádí pouze vodou bez jakéhokoliv čistícího prostředku.

Podrobnější informace k této průlomové technologii případní zájemci získají na e-mailové adrese: centrala@a-servislipka.cz

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára