streda 20. mája 2015

Výškové mytí oken a prosklených ploch

Dnešní doba přináší nové důmyslné stavební možnosti, které udivují svým architektonickým pojetím a propracovaností. Tato architektura je chápána jako moderní umělecké dílo a stává se kulturním symbolem nových technologií. Moderní architektura se vyznačuje zcela jiným pojetím než mám nabízela naše historie v podobě katedrál, chrámů a mnoha dalších historických památek, jejíž dominantním posláním byla estetika.

Architektura současnosti vychází z nezbytných potřeb funkčnosti, účelnosti a komfortu, který splňuje potřebu pohodlí ať už doma, v zaměstnání či v mnoha dalších lidských činnostech.
Ano, máme neuvěřitelné možnosti v oblasti stavebnictví, ale každého z nás napadne, jakým způsobem potom řešit následnou údržbu, aby obrovské prostředky a lidský um nepřišly za pár let nazmar...
     
Firmy, které se zabývají čištěním a údržbou rozlehlých prosklených ploch a to ve většině případů ve výškových prostorech, nemají vůbec snadnou práci.
Tato činnost se stala jednou z nejžádanějších pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Díky svým mnohaletým zkušenostem na našem i zahraničním trhu v oblasti výškového mytí oken a prosklených ploch dociluje vynikajících výsledků.


Využití horolezců při mytí prosklených ploch ve výškách
Využití horolezců při mytí prosklených ploch ve výškáchTechnologie mytí prosklených ploch ve výškách

Na fasády výškových budov jsou stále více používány skleněné materiály a to hlavně z důvodu především dlouhé životnosti, ale také z důležitého faktoru dlouhodobé ochrany před vnějšími povětrnostními vlivy.

Prosklené prostory mají ovšem nevýhodu ve velké náročnosti na údržbu - mytí.
Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se mimo jiné úklidové činnosti, zaměřuje na mytí a údržbu prosklených fasád pomocí vysokozdvižné techniky či lešení. V mnoha případech firma využívá vlastních certifikovaných horolezců, kteří si poradí v těžko přístupných místech výškových budov. Jedná se vždy o bezúhonné profesionály s patřičnou kvalifikací nejen odbornou, ale i bezpečnostní. Vedle samozřejmé kvality při mytí a údržbě těchto prostor, je kladen velký důraz na bezpečnost při této náročné práci.

Po mytí kvalitními značkovými přípravky firma zajistí i ošetření již čistých ploch samočistící hydrofobní impregnací, kterou docílí tzv. nešpinavé úpravy na skleněných plochách. Vytvoří tím efekt "lotosového květu" což znamená, že se na vodu zachycenou na sklech naváží nečistoty, které potom stečou společně s vodou bez zanechání stop na vyčištěných plochách.
Samozřejmostí je, že firma provádí mytí oken a skleněných ploch po stavebních úpravách, rekonstrukcích nebo před kolaudacemi či generálními úklidy.

Více informací získají případní zájemci na e-mailu : centrala@a-servislipka.cz      

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára